Проводиться онлайн-опитування щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення

Дата: 17.05.2024 13:21

У минулому році Урядом було затверджено План заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

Одним з пунктом передбачено проведення моніторингу доступності для маломобільних груп населення, зокрема осіб з інвалідністю, інформації та публічних послуг.

З цією метою Національна соціальна сервісна служба України розробила анкети для проведення онлайн-опитування стосовно доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення.

Анкети знаходяться на вебсайті Національної соціальної сервісної служби України за посиланням.

1. Анкета для опитування щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення (для суб'єктів звернення)

2. Анкета оцінювання доступності публічних послуг (для посадових осіб суб'єкта надання)