Як взаємодіяти з людьми з бойовим досвідом: новий освітній серіал на Дія.Освіта

Дата: 21.05.2024 17:00

Серіал «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія» навчить коректно та з повагою комунікувати з військовими, ветеранами та ветеранками.

• Ви дізнаєтеся, що відчуває людина після повернення додому?
  • Як реагувати на чорний гумор ветерана про набуту інвалідність?
  • Як вислухати людину, коли вона хоче виговоритися?

Серіал — це продовження розділу «Довідника безбар’єрності», створеного з ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Герої серіалу — військовослужбовці, які діляться досвідом комунікацій із цивільними. Один із героїв — Данило Кравець, звільнений з полону військовослужбовець. Хлопець розповідає, що максимально відкритий у цьому питанні й може говорити про пережите, якщо його запитають. «А для когось просто згадка може стати додатковою травматизацією», — додає Данило.

Серіал містить 11 епізодів із поясненнями експертів, як у різних обставинах спілкуватися коректно, етично та емпатично. Як підтримати, про що варто питати, а яких тем краще не торкатися в розмові з ветеранами, ветеранками та чинними військовослужбовцями.

Переглядайте освітній серіал «Люди з досвідом війни. Гідність.Взаємодія» за посиланням —

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри в межах тематичної хвилі «Досвід ветеранів вартий поваги» комунікаційної кампанії «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров’я — ініціативи першої леді Олени Зеленської, за підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України, громадської організації «Безбар’єрність» та компанії Visa — учасника спільноти «Бізнес без бар’єрів» для платформи «Дія.Освіта».