Профілактичний рейд «Здоровий побут»
Минулого тижня Службою у справах дітей та сім'ї Чабанівської селищної ради спільно з поліцейськими офіцерами громади та за участю керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Чабанівської селищної ради, було проведено черговий профілактичний рейд «Здоровий побут».
Під час рейду було відвідано 7 сімей, у яких виховується 15 дітей, що перебувають на обліку Служби як діти, які опинилися у складних життєвих обставинах.
З батьками було проведено роз'яснювальну роботу щодо належного виконання ними батьківських обов'язків.
Також відвідано громадські місця селища Чабани та села Новосілки, включаючи парки, вулиці та території біля водоймищ.
Під час рейду дітей в алкогольному та наркотичному станах не виявлено.