Обдаровані діти Київщини завітали до Чабанівської громади!
29 травня 2024 року на базі Новосілківського академічного ліцею "Ерудит" Чабанівської селищної ради відбулося обласне свято нагородження переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та творчих конкурсів 2023/2024 навчального року.
Урочисту подію відкрила ректорка КНЗ КОР "Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів" Віра Рогова, привітавши обдарованих дітей та подякувавши їм за їхні досягнення.
У заході взяли участь понад 100 осіб, серед яких 49 обдарованих учнів. Вони стали активними учасниками захоплюючого квесту, що складався з п'яти локацій:
1. Енергетичний сюрприз
2. Дизайн студія "МИ - спільнота сили та надії"
3. Патріотичне пісенне шоу "Музика вільного Народу України"
4. Відео-студія. Інтерв'ю "Історія мого успіху"
5. Технопарк "Єдиний Механізм"
Під час проходження квесту учасники активно спілкувалися, співпрацювали в командах, фотографувалися та знімали відео, розкриваючи свої таланти та проявляючи креативність.
Захід відбувався у форматі онлайн-трансляції ще з двома закладами освіти Київської області, які паралельно проводили обласне свято обдарованих дітей, серед них: опорний заклад освіти «Софіївсько-Борщагівський ліцей» Бучанської міської ради та Боярський академічний ліцей "Лідер" Боярської міської ради.
Кульмінацією свята стало нагородження переможців дипломами та цінними подарунками.
Ця подія надихнула учасників на подальші звершення, отримання досвіду, практичних навичок та знань, що знадобляться для обрання майбутньої професії й самопізнання.