Депутати Чабанівської селищної ради продовжують саботувати розвиток нашої громади та підтримку ЗСУ!

Дата: 15.07.2024 12:18

Сьогодні, 15 липня 2024 року, мала відбутися чергова, 95 сесія Чабанівської селищної ради. Однак частина депутатів вкотре проігнорувала свої прямі обов'язки і не з'явилася на сесію.

До розгляду планувалось понад 50-ти важливих для нашої громади питань, серед них:

• соціальні питання по виділенню матеріальної допомоги дітям-сиротам, онкохворим та родинам захисників;
  • безпекові питання по реновації існуючих та створенню нових укриттів у нашій громади;
  • бюджетоутворюючі питання щодо затвердження податків на 2025 рік;
  • питання прийняття в комунальну власність приміщення медамбулаторії, на яку чекають вже більше 20 років.

І одне з головних – питання виділення субвенцій та передачі придбаного обладнання для наших Захисників, адже до селищної ради надходить дуже багато запитів про допомогу від військових частин.

Щоб запобігти можливим маніпуляціям, наголошуємо, що згідно з затвердженою процедурою всі питання були попередньо опрацьовані, а проєкти рішень заздалегідь надіслані депутатам. Відповідно, депутати мали можливість та необхідний час для детального ознайомлення з усіма питаннями, які виносяться на голосування під час сесії. На жаль, цього не сталося.

Дуже показово, що саме у День Української Державності, депутати, які мають, в першу чергу, думати про громаду та її людей, в черговий раз поставили власні інтереси вище спільних.

Від імені Чабанівської селищної ради просимо керівництво фракції Слуга Народу вплинути на своїх представників серед депутатського корпусу Чабанівської селищної ради, адже члени вашої партії вкотре свідомо саботують роботу органу місцевого самоврядування, блокують розгляд питань стосовно розвитку громади та надання підтримки ЗСУ.

Сесія не відбулась через відсутність наступних депутатів:

- Щербатий Петро Петрович
- Арутюнян Наталія Миколаївна
- Вознюк Микола Анатолійович
- Ситник Іван Степанович
- Бондарь Валерія Іванівна
- Захаренко Сергій Анатолійович
- Ратушенко Ігор Тарасович
- Пашкевич Тетяна Вікторівна

Цікаво, що частина цих депутатів вирішила піти у відпустку майже перед сесією, інші ж просто не з'явилися, усвідомлюючи, що тим самим зірвуть проведення сесії. Це наочно демонструє ставлення цих депутатів як до своїх обов'язків і нашої громади, так і до ситуації в нашій країні.

Сесію перенесено на невизначений термін. А значить соціальні та безпекові питання, як і передача допомоги військовим, також відкладаються на невизначений термін завдяки діям певних депутатів!