Сектор культури, молоді та спорту Чабанівської селищної ради

09 Жовтня, 2023 р., 11:31
06-08 жовтня 2023 року у місті Чернівці відбувся чемпіонат України з велоспорту ВМХ (спринтерська гонка). У змаганнях взяли участь 81 спортсмен із різних куточків України. Чабанівську громаду представляли 10 учасників.
02 Жовтня, 2023 р., 10:38
28-30 вересня у смт Баришівка відбувся Чемпіонат Київської області з боксу серед юнаків та дівчат 2010-2011 р.н.
20 Вересня, 2023 р., 14:33
14-16 вересня у м. Бровари відбувся чемпіонат Київської області з боксу серед молоді та дорослих (18+). Кожен спортсмен проявив свої найкращі боксерські якості і по праву перемогу отримав найсильніший у своїй ваговій категорії. І вже у цьому році, чемпіони представлятимуть збірну команду Київської області на чемпіонаті України.
11 Вересня, 2023 р., 12:54
09.09.2023 року у м. Києві відбувся відкритий Чемпіонат України з велосипедного спорту. Чабанівську громаду представляли 9 вихованців велосипедного мотокросу «БМХ» КДЮСШ "Темп", тренер Дмитро Піонтковський.
09 Вересня, 2023 р., 17:15
З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту в Україні сьогодні, 9 вересня, у парку біля озера в с. Новосілки за підтримки Чабанівської селищної ради та Міжнародного благодійного фонду “Наша земля” відбувся благодійний захід.
05 Вересня, 2023 р., 15:40
Студія танцю "ПРІМ АРТ" запрошує хлопців 10-15 років в чоловічу підготовчу групу!
04 Вересня, 2023 р., 09:10
У неділю, 03 вересня, на території Чабанівської селищної ТГ відбувся масовий Благодійний вело-заїзд Київська Сотка 2023 – Рухаємось до Перемоги! У велоперегонах взяли участь 1200 велосипедистів.
12 Серпня, 2023 р., 15:00
Свідомі, сильні, творчі й наполегливі - молодь Чабанівської громади відзначили свій День. Солодощі, хендмейд, військова сувенірна продукція з відпрацьованих боєприпасів, солодка вата, повітряні кульки, батут, спортивні естафети, виступи наших талановитих виконавців та колективів - все це було в програмі заходу, який обʼєднав мешканців громади та створив неперевершену атмосферу позитиву, добра та підтримки!
10 Серпня, 2023 р., 11:03
Запрошуємо мешканців та гостей Чабанівської громади відзначити День Молоді та долучитись до благодійної ярмарки на підтримку ЗСУ!