24 Лютого, 2023 р., 12:47
У зв'язку із плановими ремонтними роботами, які виконують ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» з метою підвищення надійності електропостачання  та попередження аварій в електричних мережах, буде відключення електроенергії
24 Лютого, 2023 р., 08:46
24 лютого 2022 року – день, який перевернув життя кожного з нас: завдав невідворотних втрат, болю, змусив пристосовуватися до несправедливих змін, зруйнував будь-які плани.
23 Лютого, 2023 р., 12:03
24 лютого виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку Москва розпочала проти України 9 років тому з окупації Криму у 2014 році.
21 Лютого, 2023 р., 16:57
#ПідтримайЗСУ від КЗ «Чабанівський ЗДО «Дзвіночок» Чабанівської селищної ради З вірою в перемогу наших мужніх Захисників України!
21 Лютого, 2023 р., 10:00
20 Лютого, 2023 р., 16:58
#ПідтримайЗСУ від КЗ «Новосілківський ЗДО «Яблучко» Чабанівської селищної ради
20 Лютого, 2023 р., 15:39
В Новосілках по вул. Садовій, 7 працівниками КП «Керуюча компанія Новосілки» частково замінено внутрішньобудинкову каналізаційну мережу.
20 Лютого, 2023 р., 12:05
З нагоди вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, в смт Чабани на могилі Сергія Анатолійовича Бондарєва, серце якого зупинилось в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року під час штурму силовиками, відбулися меморіальні заходи.
20 Лютого, 2023 р., 10:00
Згідно розпорядження в.о. селищного голови Чабанівської селищної ради - секретаря ради Олени СОБОЛЄВОЇ від 17.02.2023 р. №40-В прийняті наступні зміни щодо роботи наявних Пунтків Незламності: