Служба у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Чабанівської селищної ради

21 Квітня, 2023 р., 12:39
Цінність людського життя – не предмет торгівлі людьми! Торгівля людьми – порушення основоположних прав і свобод людини і громадянина!
06 Березня, 2023 р., 17:00
Громадською спілкою "А21 Україна" – міжнародною громадською організацією, яка протягом 12 років займається протидією торгівлі людьми по всьому світу, розроблено брошуру «Посібник з безпечного працевлаштування».
05 Березня, 2023 р., 21:00
2 та 4 березня службою у справах дітей та сім’ї Чабанівської селищної ради спільно з поліцейським офіцером Чабанівської громади та фахівцем із соціальної роботи відділу соціального захисту Чабанівської селищної ради  проведено вечірні рейди, зокрема:
02 Березня, 2023 р., 09:05
1 березня 2023 року відбулось засідання координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім'ї за участі керівників структурних підрозділів Чабанівської селищної ради та поліцейського офіцера Чабанівської громади.
13 Лютого, 2023 р., 15:23
На минулому тижні Службою у справах дітей та сім'ї Чабанівської селищної ради спільно з поліцейським офіцером Чабанівської територіальної громади Фастівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області проведено черговий вечірній профілактичний рейд «Підліток» та «Здоровий побут».
07 Лютого, 2023 р., 10:16
03 лютого 2023 року Cлужбою у справах дітей та сім'ї Чабанівської селищної ради спільно з поліцейським офіцером Чабанівської селищної територіальної громади та за участю фахівця із соціальної роботи відділу соціального захисту Чабанівської селищної ради проведено черговий вечірній профілактичний рейд «Підліток».
02 Січня, 2023 р., 15:48
05 Грудня, 2022 р., 09:21
За ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів» прийнята Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні. БЕЗБАР'ЄРНІСТЬ За ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів» прийнята Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року та затверджений план заходів з її реалізації на 2021 та 2022 роки.