Відділ соціального захисту виконавчого комітету Чабанівської селищної ради

03 Серпня, 2023 р., 17:04
Це проєкт МВС у межах Національної стратегії безбар’єрності, розробленої за ініціативою першої леді Олени Зеленської.
03 Серпня, 2023 р., 12:30
Звертаємо вашу увагу на можливість отримати безкоштовне житло для ВПО від Американського благодійного фонду "До України з Любов'ю"!
02 Серпня, 2023 р., 16:26
Мікрогрант на старт або розвиток бізнесу отримають ще 24 мешканці Київщини. Вони стали черговими переможцями програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» за підсумками 11-го у цьому році періоду подачі заяв, який тривав з 19 червня по 2 липня.
20 Липня, 2023 р., 08:52
11 липня Уряд прийняв постанову «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб», яка вносить зміни до порядку призначення виплат на проживання для ВПО.
18 Липня, 2023 р., 11:00
Для дітей з малозабезпечених сімей, які належать до категорій "дитина з інвалідністю" або "дитина з багатодітної сім’ї" з 1 червня діє проект "єОздоровлення".
12 Липня, 2023 р., 14:47
11 липня Уряд прийняв постанову «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб», яка вносить зміни до порядку призначення виплат на проживання для ВПО.
29 Червня, 2023 р., 16:16
Продовжуємо підтримувати добру традицію вітати батьків з народженням малюків. Цей рік не став виключенням і нещодавно працівники відділу соціального захисту виконавчого комітету Чабанівської селищної ради привітали батьків новонароджених дітей у 2022 році та вручили їм сувенірні подарунки у вигляді медалей «Новонародженому мешканцю смт Чабани-2022» та «Новонародженому мешканцю с. Новосілки-2022».
15 Червня, 2023 р., 11:51
13 червня Уряд ухвалив постанову, яка дає можливість в рамках експериментального проєкту максимально спростити процедуру звернення громадян за житловою  субсидією і забезпечити швидке прийняття рішення щодо її надання.
12 Червня, 2023 р., 09:00
12 червня відзначають Всесвітній день боротьби з дитячою працею. Просимо роботодавців, які ведуть свою господарську діяльність на території Чабанівської селищної територіальної громади, дотримуватися вимог законодавства щодо неповнолітніх працівників.
09 Червня, 2023 р., 09:23
Шановні мешканці, нагадуємо, що для вашої зручності працює низка інформаційних ресурсів соціального захисту населення, а саме: