Відділ соціального захисту виконавчого комітету Чабанівської селищної ради

28 Лютого, 2023 р., 14:35
Внутрішньо переміщені особи Чабанівської селищної територіальної громади сьогодні отримали гуманітарну допомогу від ГО "Жіночий консорціум України" у співпраці та за підтримки ERIKS development Parnter (Швеція).
10 Лютого, 2023 р., 14:16
Громадянам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною і брали безпосередню участь у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, будуть призначені щомісячні грошові виплати.
08 Лютого, 2023 р., 11:28
На порталі Дія доступна автоматична послуга скасування статусу внутрішньо переміщених осіб.
09 Січня, 2023 р., 14:43
Внутрішньо переміщені особи, які проживають на території Чабанівської селищної територіальної громади та мають довідку ВПО отримують гуманітарну допомогу в Центрі видачі з 10.00 до 16.00 (пн, ср, пт) за адресою:
05 Січня, 2023 р., 14:30
З 1 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування", відповідно до якої страхові виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві здійснюватиме Пенсійний фонд України.

20 Грудня, 2022 р., 12:21
Внесеними змінами уточнено особливості надання державних соціальних допомог та пільг на період введення воєнного стану.

09 Листопада, 2022 р., 15:19
Житлова субсидія

09 Листопада, 2022 р., 15:19
Житлова субсидія є безповоротною адресною державною соціальною допомогою мешканцям домогосподарств, які проживають в житлових приміщеннях (будинках) і не можуть самотужки платити за житлово-комунальні послуги, оплачувати витрати на управління багатоквартирним будинком.