02 Жовтня, 2023 р., 10:54
До уваги мешканців Чабанівської громади! 04 ЖОВТНЯ 2023 року з 10.00 в приміщенні Чабанівської селищної ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян голова Фастівської районної державної адміністрації Литвин Владислав Володимирович.
01 Жовтня, 2023 р., 10:00
Вітаємо з професійним святом – Днем працівників освіти, який щорічно відзначається в першу неділю жовтня.
01 Жовтня, 2023 р., 09:00
Це свято, яке єднає військових, добровольців, медиків, волонтерів, активістів - усіх, хто відстоював та продовжує відстоювати нашу державу від загарбників, хто любить Україну й наближає Перемогу на своєму фронті.
30 Вересня, 2023 р., 10:00
Щиро вітаємо вас із професійним святом духовності, мудрості і знань – Всеукраїнським днем бібліотек!
29 Вересня, 2023 р., 09:00
Сьогодні виповнюється 82 річниця масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, вчинені нацистами в 1941-1943 роках.
28 Вересня, 2023 р., 16:52
В Україні реєструють випадки кору – небезпечного захворювання, яке поширюється надзвичайно стрімко та може мати серйозні наслідки для здоров’я. До впровадження вакцин від кору у 1963 році щорічно у світі вмирало близько 2,6 млн людей.
28 Вересня, 2023 р., 12:55
Графік засідань постійних депутатських комісій 28 вересня 2023 року:
27 Вересня, 2023 р., 15:16
Мета проведення акції – зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України та дати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу, адже навіть найменша пожертва є важливою в боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України та наближення нашої перемоги.
26 Вересня, 2023 р., 15:22
26 вересня у приміщенні Чабанівської селищної ради фахівці Навчально-методичного центру безпеки життєдіяльності Київської області провели функціональне навчання у сфері цивільного захисту для керівного складу та посадових осіб з питань цивільного захисту Чабанівської субланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.