21 Листопада, 2023 р., 09:07
День вшанування подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.
20 Листопада, 2023 р., 16:53
Завтра, 21 листопада, вся Україна відзначатиме День Гідності та Свободи! Одна зі знакових дат у новітній історії України, приурочена двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
20 Листопада, 2023 р., 11:54
Графік засідань постійних депутатських комісій 21 листопада 2023 року:
20 Листопада, 2023 р., 11:16
І дітям, і дорослим важливі похвала та підтримка. Але від звичайного «молодець» може розвинутися певна залежність, або з часом дитина сприйматиме цю похвалу як нещиру.
16 Листопада, 2023 р., 10:40
Національний портал з імунізації vaccine.org.ua, створений ГС «Коаліція за вакцинацію» в рамках проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який реалізується на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України.
16 Листопада, 2023 р., 09:57
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні та ремонтні роботи у межах Чaбaнівської селищної територіальної громади.
15 Листопада, 2023 р., 16:33
Графік засідань постійних депутатських комісій 17 листопада 2023 року:
13 Листопада, 2023 р., 16:36
Завтра, 14 листопада, у період часу з 09:00 до 10:00 в смт Чабани можливі перебої з водопостачанням.
13 Листопада, 2023 р., 14:00
Ті, кому є на кого покластися у складних ситуаціях, легше переживають стрес. У випадку з дітьми важливий тип стосунків, що зветься «надійна прив’язаність». У них дітей приймають такими, які вони є, — з усіма їхніми емоціями, недоліками, піклуються, забезпечують близькість і надійність.
13 Листопада, 2023 р., 13:00
Відповідно до звернень жителів Чабанівської громади щодо поліпшення транспортного забезпечення, завдяки спільним зусиллям Чабанівської селищної ради та управління транспортної інфраструктури Київської обласної державної адміністрації, внесено зміни до маршруту №821.