19 Травня, 2023 р., 15:45
Правила отримання спадку в Україні були змінені. Раніше спадкоємці мали 6 місяців на те, щоб звернутися до нотаріуса та вступити в спадщину.
18 Травня, 2023 р., 10:05
Наразі в інтернеті можна реалізувати ряд базових потреб – від придбання необхідних продуктів харчування, ліків і побутових товарів, до сплати комунальних платежів, пошуку та оренди приміщень тощо. Проте така онлайн-активність призвела до зростання шахрайства в інтернеті.
17 Травня, 2023 р., 17:14
Шановні мешканці Чабанівської селищної територіальної громади!
16 Травня, 2023 р., 16:19
Сьогодні відбулась онлайн зустріч з представниками м. Шрем, Польща з метою подальшого міжнародного співробітництва та спільного розвитку.
15 Травня, 2023 р., 16:27
Мінреінтеграції спільно із сертифікованим оператором протимінної діяльності «Філія The Mines Advisory Group в Україні» інформують про мінну безпеку і подальші дії при виявленні небезпечних місць!
15 Травня, 2023 р., 10:39
На підставі Програми "Власний дім" громадяни України, які проживають в сільській місцевості та працюють на підприємствах, установах, організаціях всіх форм власності, що функціонують у сільській місцевості та розташовані у межах району проживання чи суміжних районах мають право скористатися, відповідно до Правил затверджених постановою КМУ від 05.10.1998 №1597, пільговим довгостроковим кредитом.
15 Травня, 2023 р., 09:41
В приміщенні Чабанівської селищної ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян тимчасово виконуючий обов’язки голови Фастівської районної державної адміністрації - Богатирчук Сергій Миколайович.
14 Травня, 2023 р., 09:18
Ви плекаєте, огортаєте любов'ю, наставляєте, оберігаєте від лихого, підтримуєте наш перший крок і супроводжуєте усе життя.
10 Травня, 2023 р., 16:36
Графік засідань постійних депутатських комісій на 11 травня 2023 року: