Новини ЦНАП

23 Жовтня, 2023 р., 16:33
Маєте запитання до фахівців пенсійного фонду щодо пенсійних виплат та соціальних послуг?
19 Вересня, 2023 р., 09:10
Там працює онлайн-тренажер, який повністю імітує умови, в яких ви складаєте іспит.
06 Вересня, 2023 р., 13:35
Зверніться до фахівців з надання послуг сервісного центру МВС у Чабанівській селищній раді. Тут ви можете:
09 Серпня, 2023 р., 15:24
Автосалони можуть реєструвати транспортні засоби від імені покупця без необхідності нотаріального оформлення довіреності. Також необов’язковими тепер стають "транзитні" номерні знаки.
27 Липня, 2023 р., 15:00
Поступово перелік послуг сервісного центру МВС Чабанівської селищної ради буде розширюватись та удосконалюватись, щоб забезпечити комфортне та якісне обслуговування мешканців Чабанівської громади.
19 Липня, 2023 р., 09:08
 У Головному управлінні ПФУ у Київській області працює телефон «гарячої лінії»: 0 (800) 505 780
10 Липня, 2023 р., 16:25
Зміна кольору потребує обов'язкового проходження процедури перереєстрації оновленого автомобіля. Для цього автовласник або довірена особа може звернутися до послуг сервісного центру МВС Чабанівської селищної ради, незалежно від місця проживання або реєстрації, з такими документами:
30 Червня, 2023 р., 15:25
Центром надання адміністративних послуг Чабанівської селищної ради проводиться уточнення та актуалізація даних про зареєстрованих осіб у населених пунктах нашої громади.
21 Червня, 2023 р., 15:47
Мешканцям було надано консультації щодо змін у сфері скасування обмежень розпорядження нерухомим майном у воєнний час, зокрема було наголошено на наступних пунктах: