09 Січня, 2024 р., 13:20
Внесено зміни до Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні (постанова КМУ від 27 грудня 2023 року № 1390 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо врегулювання окремих питань зайнятості населення”).
05 Січня, 2024 р., 15:55
Напередодні Водохреща вихованці вокальних колективів будинку культури Чабанівської селищної ради, діти та молодь нашої громади завітали до Чабанівської селищної ради з вертепом.
04 Січня, 2024 р., 12:54
З 2024 року, враховуючи перехід Православної Церкви України на новоюліанський календар, Свято Хрещення Господнє ми відзначатимемо на 13 днів раніше, тобто 6 січня.
03 Січня, 2024 р., 18:50
До чищення снігу залучено снігоприбиральну техніку та працівників. Просимо водіїв не залишати припарковані автомобілі вздовж проїжджої частини, оскільки це ускладнює прибирання снігу.
31 Грудня, 2023 р., 12:00
Шановні жителі громади!  Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім Новим 2024 роком! Рік, який минає – це другий рік нашої боротьби, який приніс нам безліч випробувань та навчив цінувати кожну хвилину життя.
27 Грудня, 2023 р., 10:45
27 Грудня, 2023 р., 10:39
«Довга доба» — історія про життя, мрії та плани українців, останній день нашого мирного життя та початок нового етапу, який розпочався 24 лютого під звуки бомб та сирен... Це – хроніка перших місяців повномасштабної війни, які відтворено через особисті історії українців.
25 Грудня, 2023 р., 12:40
Графік засідань постійних депутатських комісій 25 грудня 2023 року:
25 Грудня, 2023 р., 10:01
Шановна Чабанівська громадо! Щиро вітаю вас зі світлим святом – Різдвом Христовим!
22 Грудня, 2023 р., 17:50
Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг просить заповнити опитувальники, які допоможуть проаналізувати ефективність ЗУ «Про ринок природного газу» від 9 квітня 2015 року № 329-VIII.