09 Липня, 2024 р., 12:13
Графік засідань постійних депутатських комісій 10 липня 2024 року:
09 Липня, 2024 р., 09:47
9 липня у столиці оголошено Днем жалоби у звʼязку з терористичною атакою рф на цивільні обʼєкти.
08 Липня, 2024 р., 09:54
#КіберПес радить встановлювати багатофакторну автентифікацію або двоетапну перевірку. Ця функція безпеки допомагає додатково захистити ваш акаунт від шахраїв.
05 Липня, 2024 р., 16:00
07 червня 2024 року Служба у справах дітей та сім’ї Чабанівської селищної ради спільно з поліцейським офіцером громади провели профілактичний рейд «Здоровий побут» у Чабанівській громаді.
05 Липня, 2024 р., 14:53
Громадська організація «Зелена альтернатива України» розробила правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих від збройної агресії за період квітень-червень 2024 року.
05 Липня, 2024 р., 12:21
Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського за 2024 рік.
04 Липня, 2024 р., 12:54
Сьогодні ми відзначаємо День Національної поліції України – свято тих, хто на варті нашого спокою та безпеки 24/7. Це день мужніх чоловіків та жінок, які самовіддано служать своїй країні та захищають її громадян.
03 Липня, 2024 р., 12:41
Російські спецслужби вербують неповнолітніх через соціальні мережі, мессенджери та ігрові платформи на вчинення диверсій. За винагороду, вони спонукають підлітків робити написи антиукраїнських гасел у публічних місцях, здійснювати підпали авто українських військових, релейних шаф на залізниці тощо.