21 Лютого, 2024 р., 09:40
Історія української мови — це тернистий шлях, сповнений боротьби та випробувань. Проте, завдяки стійкості та незламному духу нашого народу, вона вижила, розцвіла й збагатилася.
20 Лютого, 2024 р., 11:50
Сьогодні, 20 лютого, ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні, мужніх борців за свободу і гідність нашого народу.
19 Лютого, 2024 р., 10:25
19 лютого 2024 року ми відзначаємо 32-гу річницю затвердження Державного Герба України – золотого Тризуба на синьому щиті. Цей день – це не лише свято символу нашої держави, але й день єднання та гордості за український народ.
15 Лютого, 2024 р., 12:18
Сьогодні, 15 лютого, у День вшанування пам'яті воїнів-інтернаціоналістів, ми схиляємо голову перед пам'яттю тих, кому довелося виконувати свій військовий обов'язок на території інших країн. Висловлюємо щиру вдячність за їхню мужність, героїзм та самовідданість.
14 Лютого, 2024 р., 16:21
На першій цьогорічній сесії, що відбулася 14 лютого, було виділено 6 080 810 грн на цільові закупівлі для військових потреб. Ці кошти спрямуються на придбання безпілотних літальних апаратів, квадрокоптерів, тепловізорів та іншого спеціального обладнання для військових.
13 Лютого, 2024 р., 11:20
До центру обʼєднаної допомоги завітали дітки дошкільного закладу «Дзвіночок» селища Чабани.
13 Лютого, 2024 р., 10:10
З 31 січня по 10 лютого 9 юних велоспортсменів Чабанівської громади та їх тренер Дмитро Піонтковський провели насичені та продуктивні навчально-тренувальні збори в санаторії "Поляна" Мукачівського району.
12 Лютого, 2024 р., 16:29
Графік засідань постійних депутатських комісій 13 лютого 2024 року:
08 Лютого, 2024 р., 11:40
21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. З цієї нагоди Національний Фестиваль «Код Нації» спільно з проєктом «ПроМову» оголошує Всеукраїнський конкурс!
07 Лютого, 2024 р., 16:31
Приватне акціонерне товариство «Національна енергетична компанія «Укренерго» (далі – НЕК «Укренерго»), як оператор системи передачі, забезпечує операційну безпеку об’єднаної енергетичної системи України (далі - ОЕС України), а саме спроможність електричних станцій, системи передачі та системи розподілу функціонувати в нормальному режимі.