11 Жовтня, 2024 р., 15:47
Метою опитування є збір важливої інформації про рівень обізнаності українців щодо безпеки під час війни, зокрема:
11 Жовтня, 2024 р., 14:21
Український ветеранський фонд надає ветеранам та їхнім родинам доступ до «Гарячої лінії кризової підтримки» та безкоштовних юридичних консультацій.
11 Жовтня, 2024 р., 12:31
Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини розроблено опитувальник для громадян - споживачів послуги централізованого водопостачання. Мета - отримати дані від українців щодо отримання ними послуги централізованого водопостачання, споживання і використання води з-під крана.
11 Жовтня, 2024 р., 10:14
Беручи до уваги тривожну статистику щодо побутових пожеж, наголошуємо на важливості дотримання правил пожежної безпеки та підтримання належного протипожежного стану в оселях. Профілактика завжди краща за боротьбу з наслідками.
10 Жовтня, 2024 р., 15:20
Бо воно означає жити. Діяти, піклуватися, підтримувати, любити. Діяти, навіть якщо зараз перебуваємо у стані максимальної невизначеності, в епіцентрі поганих новин, навіть якщо щоденно стикаємося з болем.
10 Жовтня, 2024 р., 14:19
В рамках діяльності проєкту Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки «Dovidka.Info» було створено відеоролики з метою дати актуальні безпекові поради населенню України у різних ситуаціях.
10 Жовтня, 2024 р., 12:36
9 жовтня учні 3-х класів Новосілківського академічного ліцею «Ерудит» та відвідувачі нашої бібліотеки отримали унікальну можливість поспілкуватися з відомим письменником, поетом і прозаїком Іваном Андрусяком. Його творчість вже давно стала частиною золотої колекції сучасної української дитячої літератури.
09 Жовтня, 2024 р., 16:56
З глибоким сумом повідомляємо про загибель нашого земляка, жителя селища Чабани, молодшого сержанта МАЛЮКА ВІКТОРА ПЕТРОВИЧА 1975 року народження.
09 Жовтня, 2024 р., 11:55
Шановні мешканці Чабанівської громади, хочемо звернути вашу увагу на важливе питання, що стосується безпеки в онлайн-просторі.
09 Жовтня, 2024 р., 09:36
З середини жовтня стартує серія правопросвітницьких онлайн-заходів для підвищення обізнаності внутрішньо переміщених осіб, які організовані Офісом Омбудсмана.