02 Липня, 2024 р., 16:01
9 липня 2024 року в приміщенні Чабанівської селищної ради відбудеться прийом документів та консультування щодо фінансової допомоги від УВКБ ООН.
02 Липня, 2024 р., 15:26
Державний комітет телебачення і радіомовлення України  розпочав прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2024 рік.
01 Липня, 2024 р., 09:19
Агенція регіонального розвитку Київської області спільно з Київською обласною державною (військовою) адміністрацією та платформою NAZOVNI запрошує підприємців Київської області на онлайн-подію, присвячену експортним можливостям для українського бізнесу!
29 Червня, 2024 р., 09:00
Два роки тому, 29 червня 2022 року, у бою за свободу та незалежність України загинули мужні Герої, жителі Чабанівської громади - Роман Кендзьор та Олексій Войтенко. Вони віддали свої життя, захищаючи нашу землю від російських окупантів.
28 Червня, 2024 р., 15:55
Цінність людини, її свобод та безпеки закладено в фундаментальному Документі нашої України — Конституції. Ми боремося за наші цінності, ми боремося за нашу країну і ми обовʼязково переможемо!
27 Червня, 2024 р., 11:56
Вступна кампанія — етап, у якому завжди виникає чимало питань. Щоб зробити процес вступу простішим та зрозумілішим для вступників і батьків, МОН запустили:
26 Червня, 2024 р., 15:42
Від 25 червня 2024 року громадяни після уточнення облікових даних у ЦНАПі можуть отримати військово-обліковий документ із QR-кодом — за ним перевірятимуть дійсність документі.
26 Червня, 2024 р., 10:53
Через масовані ворожі атаки на енергосистему країни виникає дефіцит потужності, що призводить до обмеження постачання електроенергії. Українцям важливо стежити за графіками відключень, щоб організувати свій побут у таких умовах.
25 Червня, 2024 р., 16:55
Розпочато конкурс з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей через систему БПД. Прийом документів триває до 27 червня! Про це повідомляє Координаційний центр з надання правничої допомоги.