13 Червня, 2024 р., 11:55
Ботулізм – це дуже небезпечне, а інколи смертельне, токсичне харчове отруєння, яке виникає при вживанні продуктів, в яких накопичилися ботулотоксини.
12 Червня, 2024 р., 16:23
Скористайтесь унікальною можливістю отримати нову професію або підвищити кваліфікацію за кошти держави Ваучер дає право безоплатно пройти навчання в закладах освіти чи у роботодавця за 124 професіями та спеціальностями у сферах ІТ-технологій, будівництва, транспорту, освіти, медицини, сільського господарства, соціального обслуговування тощо.
11 Червня, 2024 р., 15:15
06 липня 2024 року відбудеться Молодіжний форум «Державотворець: Молодь у відновленні держави». Форум стане місцем зустрічі активної молоді, представників державних інституцій, бізнесу та громадського сектору.
11 Червня, 2024 р., 12:15
Підписуйтесь на офіційні джерела інформації Чабанівської селищної ради та дізнавайтеся виключно достовірну інформацію з офіційних джерел:
11 Червня, 2024 р., 10:25
#МріїБезМеж - безкоштовна тренінгова програма для ветеранів, які хочуть створити та розвинути власну справу в Україні, досягти фінансової незалежності, прокачати навички пітчингу, стати ефективними лідерами та здобути навички бізнесового маркетингу.
10 Червня, 2024 р., 12:45
До уваги жителів Чабанівської громади! У приміщенні ЦНАП Чабанівської селищної ради відбудеться прийом на безкоштовну консультацію до нотаріуса:
10 Червня, 2024 р., 09:56
Фастівська філія Київського обласного центру зайнятості запрошує учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, ветеранів та членів їхніх родин взяти участь у заході «Ринок праці Київщини: інструменти підтримки учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей».
07 Червня, 2024 р., 18:45
Сьогодні у приміщенні Чабанівської селищної ради відбулася зустріч з представниками громадськості, на якій було обговорено ряд важливих питань, що на сьогодні турбують людей.
07 Червня, 2024 р., 08:10
Стань частиною одного з кращих спецпідрозділів ЦСО «А» СБУ та наближай перемогу України над ворогом.